Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym każda jednostka opieki zdrowotnej – od jednoosobowych działalności lekarskich, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, może zaopatrzyć się w niezbędne produkty i aparaturę, które wykorzystywane są w codziennej interakcji z osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Kupującym dla produktów oferowanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego są nie tylko lekarze każdej specjalizacji, a także pielęgniarki, salowe, rehabilitanci, dentyści, ponad to również weterynarze. Wszystkich im hurtownia materiałów medycznych wspiera w pracy oferując wysokiej klasy, świetne sprzęty medyczne i specjalistyczne meble medyczne.

Sprawdź ofertę
Hurtownia sprzętu medycznego

Co można kupić w hurtowni materiałów medycznych? Oferta obejmuje produkty z wielu medycznych dziedzin, jakie obejmują zarówno materiały dotyczące medycyny ogólnej, ale także środki dezynfekcyjne, meble medyczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Centrum akcesoriów i sprzętu dla medycyny zaopatruje także diagnostykę medyczną, mając w ofercie dużą gamę odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Niektóre z marek, których produkty są oferowane to na przykład LP Italiana, Kima i Poch.

Hurtownie dla medycyny zaopatrują również centra rehabilitacji oferując meble, towary z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment kinezyterapii oraz wózki inwalidzkie i wiele innych.

Część sklepu dotycząca radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony materiały i sprzęt dentystyczny, który znajduje się w ofercie sklepu, to aż 8 000 produktów dedykowanym dla dentystów, ortodontów i techników dentystycznych. Wszystkie produkty importowane są od renomowanych firm, do których należy m.in: Melag, Nordiska, Microbrush. W ofercie są też firmy krajowe, producenci takich produktów na przykład Poldent lub Tzmo.
Oferowane produkty jak materiały jednorazowego użytku np. amalgamaty i cementy; wiertła, znieczulenia, amalgamaty oraz różnego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany tutaj krótki zarys oferty centrum materiałów medycznych to jedynie niewielka część tego, co można znaleźć nie tylko w punktach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sprzedaży online.

Podobne wpisy:

Comments are closed.